Usługi serwisu stalowego

Obsługa klienta

Zastanawiasz się nad naszymi usługami? A może masz jakieś dodatkowe pytania? Chętnie na nie odpowiemy!

Usługi serwisu stalowego

Do produkcji między innymi blachodachówki modułowej i blach trapezowych oraz wykonywania usług o innym charakterze wykorzystujemy sprzęt najnowszej generacji. Nie inaczej jest w przypadku świadczonych usług. Do cięcia blach używamy zaawansowanego technologicznie urządzenia gilotynowego, które umożliwia uzyskanie różnego rodzaju formatek i pasków. Usługę wykonujemy na podstawie indywidualnego projektu dostarczonego przez klienta lub według projektu wykonanego przez naszych technologów.
Machine for cutting steel coils.

Do gięcia blach wykorzystywane są prasy krawędziowe. W naszym parku maszynowym znajdują się urządzenia, zapewniające dokładność i powtarzalność wykonywanych elementów. Dzięki temu możemy zagwarantować niezawodność i terminowość usługi.
Parametry techniczne:

  • grubość gięcia do 5,00 mm
  • długość gięcia do 8,40 mb.

Posiadamy bardzo zróżnicowany asortyment, który obejmuje nie tylko pokrycia dachowe. Chociaż w głównej mierze zajmujemy się produkcją i sprzedażą między innymi blachy profilowanej (oferujemy blachę w kręgu, taśmy oraz arkusze) i blachodachówki, to posiadamy także tablice reklamoweogrodzenia metalowe i żaluzjowe oraz wiele innych. Zachęcamy do sprawdzenia szczegółowej propozycji naszych usług. Gwarantujemy profesjonalizm przy wykonywaniu każdego typu zadania.