Okna Dachowe i włazy

Obsługa klienta

Zastanawiasz się nad naszymi usługami? A może masz jakieś dodatkowe pytania? Chętnie na nie odpowiemy!

Okna dachowe i włazy

Posiadamy w ofercie różnego rodzaju okna dachowe. Wiodącą ich firmą jest RoofLITE.
TrioPVC

RoofLITE to marka okien dachowych i akcesoriów produkowanych przez skandynawskiego producenta – eksperta w dziedzinie doświetlania poddaszy. RoofLITE to niezawodne okna, których izolacyjność termiczna i szczelność są dokładnie testowane według najnowszych norm europejskich. Są to produkty najwyższej jakości, objęte 10 letnią gwarancją. Drewno, z którego są wykonane pochodzi z lasów o zrównoważonej gospodarce zasobami, co potwierdza certyfikat. Ponadto nasze okna oferujemy w atrakcyjnej cenie.

RoofLITE+ to zaawansowana technologicznie gama okien dachowych, które są odpowiedzią na różne potrzeby inwestorów. W gamie RoofLITE+ zmieniony został pakiet szybowy, który zyskał dodatkową powłokę niskoemisyjną zapobiegającą utracie ciepła zimą. Dodatkowo, dzięki zastosowaniu uszczelki obwiedniowej, okna RoofLITE+ zapewniają niezawodną szczelność konstrukcji, nawet w najtrudniejszych warunkach atmosferycznych. Gwarantują bezpieczeństwo i komfort użytkowania oraz łatwy montaż. RoofLITE+ to najwyższa jakość w dobrej cenie.


O Altaterra

Właściciel marki RoofLITE, firma Altaterra Kft., to dynamiczna, międzynarodowa firma działająca na wielu rynkach europejskich. Jest częścią grupy VKR – wiodącego producenta okien dachowych o 75-letnim doświadczeniu.
Firma oferuje okna dla segmentu ekonomicznego. Wysoka jakość produktów w najniższych cenach to wynik eliminacji zbędnych nakładów związanych z łańcuchem dostaw, marketingiem oraz uproszczenia oferowanej gamy produktów.
Portfolio firmy w Polsce obejmuje ofertę standardowych rozwiązań w przystępnych cenach.