Obróbki blacharsko dekarskie

Obsługa klienta

Zastanawiasz się nad naszymi usługami? A może masz jakieś dodatkowe pytania? Chętnie na nie odpowiemy!

Profesjonalne obróbki blacharskie

Obróbki blacharskie są bardzo ważnym elementem pokrycia dachowego lub elewacyjnego. Ich profesjonalne wykonanie z blachy płaskiej oraz prawidłowy montaż zapewniają szczelność i odpowiednią estetykę. Wymiary i wygląd zewnętrzny zależą od rodzaju porycia i specyfiki dachu i najczęściej są w takim samym kolorze, jak pokrycie. W zakresie obróbki blacharskiej ważna jest zarówno jej estetyka, jak i praktyczne użycie. Inne metody pracy i inne kształty przybiorą jej efekty przy okazji blachy trapezowej, a jeszcze inne w przypadku blachodachówki modułowej. Gwarantujemy fachową opiekę ze strony doświadczonego personelu.
ZAGINARKA-SEGMENTOWA-TYP-SEG-U_12

Estetyka i praktyczne rozwiązania

Obróbki blacharskie wykonuje się na krawędziach i w załamaniach połaci, wokół kominów, włazów, okien dachowych i wywietrzników i elementów wystających ponad dach. Montowane są zatem w miejscach szczególnie narażonych na przenikanie wody. Stąd tak ważny jest aspekt jakości. Posiadamy obróbki standardowe oraz wykonujemy je według indywidualnego projektu. Przede wszystkim zależy nam na współpracy z klientem. Wykonywany przez nas projekt na przykład wiatrownicy dachowej lub innego produktu musi być zgodny z jego wyobrażeniami – w innym wypadku realizacja będzie mijać się z Państwa oczekiwaniami. Zachęcamy również do sprawdzenia oferowanych przez nas pokryć dachowych – bez względu na to, czy zdecyduje się na blachodachówkę modułową czy panele dachowe na rąbek, możecie być pewni otrzymania sprawdzonego, solidnie wykonanego materiału.

Typowe obróbki blacharskie:
- Obróbka podgąsiorowa do panela
- Pas nadrynnowy
- Obróbka kominowa
- Kalenica
- Obróbka przyścienna
- Parapet
- Wiatrownica pojedyncza
- Kalenica prosta
- Bariera śniegowa
- Rynna koszowa
- Wiatrownica dolna
- Wiatrownica górna
- Kalenica baryłkowa

* Gięcie blach wykonujemy w grubościach od 0,40mm do 1,50mm. Usługę wykonujemy na zaginarkach dekarskich o długości roboczej L2mb i L3mb a także na zaginarkach segmentowych o długości roboczej L1,25mb. Pozwala to nam wykonywać wszelakiego rodzaju obróbki z blachy, pudełka, obróbki komina oraz wiele innych.