Zadzwoń!
Oddział Słupsk: 517 809 488 / 512 111 481
Oddział Gdańsk: 519 716 414 / 515 545 222
Zaprojektowane przez profesjonalistów
Blachy trapezowe i blachodachówki

W czasach kiedy konkurencja w branży firm używających blach jako surowca jest bardzo duża, znalezienie dostawcy, który oferuje materiał wysokiej jakości i w przystępnej cenie nabiera coraz większego znaczenia.

Dewizą naszej działalności jest uczciwość wobec klientów. Obecnie różnica w cenie między blachodachówką, blachą trapezową a dachówką jest nadal znaczna - zwłaszcza, gdy weźmie się pod uwagę nie tylko cenę za metr danego pokrycia, ale również cenę potrzebnych do wykonania dachu obróbek. Finalnie okazuje się bowiem, że dach z blachy jest znacznie tańszy - jest to zatem znacznie bardziej ekonomiczne rozwiązanie. Ceny blach trapezowych i blachodachówki są różne i zależą od jakości powłoki ochronnej. Za najlepsze powłoki oferowana jest 25-letnia gwarancja gdzie żywotność samego pokrycia jest oczywiście znacznie dłuższa.

sprawdz cennik

Wiatrownica dachowa

Profesjonalne obróbki blacharskie

Obróbki blacharskie są bardzo ważnym elementem pokrycia dachowego lub elewacyjnego. Ich profesjonalne wykonanie z blachy płaskiej oraz prawidłowy montaż zapewniają szczelność i odpowiednią estetykę. Wymiary i wygląd zewnętrzny zależą od rodzaju porycia i specyfiki dachu i najczęściej są w takim samym kolorze, jak pokrycie. W zakresie obróbki blacharskiej ważna jest zarówno jej estetyka, jak i praktyczne użycie. Inne metody pracy i inne kształty przybiorą jej efekty przy okazji blachy falistej, a jeszcze inne w przypadku blachodachówki modułowej. Gwarantujemy fachową opiekę ze strony doświadczonego personelu. Mieliśmy okazję zajmować się na przykład wytwarzaniem wiatrownicy dachowej o różnym wyglądzie.

Estetyka i praktyczne rozwiązania

Obróbki blacharskie wykonuje się na krawędziach i w załamaniach połaci, wokół kominów, włazów, okien dachowych i wywietrzników i elementów wystających ponad dach. Montowane są zatem w miejscach szczególnie narażonych na przenikanie wody. Stąd tak ważny jest aspekt jakości. Posiadamy obróbki standardowe oraz wykonujemy je według indywidualnego projektu. Przede wszystkim zależy nam na współpracy z klientem. Wykonywany przez nas projekt na przykład wiatrownicy dachowej lub innego produktu musi być zgodny z jego wyobrażeniami – w innym wypadku realizacja będzie mijać się z Państwa oczekiwaniami. Zachęcamy również do sprawdzenia oferowanych przez nas pokryć dachowych – bez względu na to, czy zdecyduje się na blachodachówkę modułową czy panele dachowe na rąbek, możecie być pewni otrzymania sprawdzonego, solidnie wykonanego materiału.

Poniżej typowe obróbki blacharskie:

blacha - obróbka podgąsiorowa

Obróbka podgąsiorowa do panela

blacha pas nadrynnowy

Pas nadrynnowy

blaszana wiatrownica

Wiatrownica do panela

blacha - obróbka kominowa

Obróbka kominowa

blaszana kaletnica

Kalenica

blacha - obróbka przyścienna

Obróbka przyścienna

blaszany parapet

Parapet

pojedyncza blaszana wiatrownica

Wiatrownica pojedyncza

blaszana kaletnica prosta

Kalenica prosta

blaszana kaletnica baryłkowa

Kalenica baryłkowa

bariera śniegowa z blachy

Bariera śniegowa

blaszana rynna kloszowa

Rynna koszowa

blaszana wiatrownica dolna

Wiatrownica dolna

zobacz przekrój

blaszana wiatrownica górna

Wiatrownica górna

Kilka słów o nas

Firma Tanie-Blachy Jan Skierka powstała na początku 2013 roku i działa jako dystrybutor materiałów budowlanych. Sukcesywnie powiększamy naszą ofertę handlową. Dynamicznie zmieniające się warunki rynkowe powodują ciągły rozwój naszej firmy i potrzebę wprowadzania nowych produktów. Ideą naszego biznesu jest dbanie o to, aby nasz asortyment odpowiadał różnorodnemu zapotrzebowaniu Klientów.

Nasi Partnerzy