Zadzwoń!
Oddział Słupsk: 517 809 488 / 512 111 481
Oddział Gdańsk: 519 716 414 / 515 545 222
Zaprojektowane przez profesjonalistów
Blachy trapezowe i blachodachówki

W czasach kiedy konkurencja w branży firm używających blach jako surowca jest bardzo duża, znalezienie dostawcy, który oferuje materiał wysokiej jakości i w przystępnej cenie nabiera coraz większego znaczenia.

Dewizą naszej działalności jest uczciwość wobec klientów. Obecnie różnica w cenie między blachodachówką, blachą trapezową a dachówką jest nadal znaczna - zwłaszcza, gdy weźmie się pod uwagę nie tylko cenę za metr danego pokrycia, ale również cenę potrzebnych do wykonania dachu obróbek. Finalnie okazuje się bowiem, że dach z blachy jest znacznie tańszy - jest to zatem znacznie bardziej ekonomiczne rozwiązanie. Ceny blach trapezowych i blachodachówki są różne i zależą od jakości powłoki ochronnej. Za najlepsze powłoki oferowana jest 25-letnia gwarancja gdzie żywotność samego pokrycia jest oczywiście znacznie dłuższa.

sprawdz cennik

Cięcie i gięcie blach – obróbki dekarskie

Usługi firmy Tanie Dachy

Do produkcji między innymi blachodachówki modułowej i blach trapezowych oraz wykonywania usług o innym charakterze wykorzystujemy sprzęt najnowszej generacji. Nie inaczej jest w przypadku świadczonych usług. Do cięcia blach używamy zaawansowanego technologicznie urządzenia gilotynowego, które umożliwia uzyskanie różnego rodzaju formatek i pasków. Usługę wykonujemy na podstawie indywidualnego projektu dostarczonego przez klienta lub według projektu wykonanego przez naszych technologów. Dodatkowym ułatwieniem jest możliwość zakupu potrzebnego materiału w naszej firmie (zaopatrzymy Państwa w różne typy pokryć dachowych) lub dostarczenie własnego.

Gięcie i oferta asortymentu

Do gięcia blach wykorzystywane są prasy krawędziowe zaginarek. W naszym parku maszynowym znajdują się urządzenia, zapewniające dokładność i powtarzalność wykonywanych elementów. Dzięki temu możemy zagwarantować niezawodność i terminowość usługi.
Parametry techniczne:

  • grubość gięcia do #4,00 mm
  • długość gięcia do 8,40 mb.

Posiadamy bardzo zróżnicowany asortyment, który obejmuje nie tylko pokrycia dachowe. Chociaż w głównej mierze zajmujemy się produkcją i sprzedażą między innymi blachy profilowanej (oferujemy blachę w kręgu!) i blachodachówki, to posiadamy także tablice reklamowe, ogrodzenia metalowe i żaluzjowe oraz wiele innych. Zachęcamy do sprawdzenia szczegółowej propozycji usług – oferujemy Państwu usługi obróbki blacharskiej firmy Tanie Dachy. Gwarantujemy profesjonalizm przy wykonywaniu każdego typu zadania.

 

Kilka słów o nas

Firma Tanie-Blachy Jan Skierka powstała na początku 2013 roku i działa jako dystrybutor materiałów budowlanych. Sukcesywnie powiększamy naszą ofertę handlową. Dynamicznie zmieniające się warunki rynkowe powodują ciągły rozwój naszej firmy i potrzebę wprowadzania nowych produktów. Ideą naszego biznesu jest dbanie o to, aby nasz asortyment odpowiadał różnorodnemu zapotrzebowaniu Klientów.

Nasi Partnerzy