Zadzwoń!
Oddział Słupsk: 517 809 488 / 512 111 481
Oddział Gdańsk: 519 716 414 / 515 545 222
Zaprojektowane przez profesjonalistów
Blachy trapezowe i blachodachówki

W czasach kiedy konkurencja w branży firm używających blach jako surowca jest bardzo duża, znalezienie dostawcy, który oferuje materiał wysokiej jakości i w przystępnej cenie nabiera coraz większego znaczenia.

Dewizą naszej działalności jest uczciwość wobec klientów. Obecnie różnica w cenie między blachodachówką, blachą trapezową a dachówką jest nadal znaczna - zwłaszcza, gdy weźmie się pod uwagę nie tylko cenę za metr danego pokrycia, ale również cenę potrzebnych do wykonania dachu obróbek. Finalnie okazuje się bowiem, że dach z blachy jest znacznie tańszy - jest to zatem znacznie bardziej ekonomiczne rozwiązanie. Ceny blach trapezowych i blachodachówki są różne i zależą od jakości powłoki ochronnej. Za najlepsze powłoki oferowana jest 25-letnia gwarancja gdzie żywotność samego pokrycia jest oczywiście znacznie dłuższa.

sprawdz cennik

Blachodachówka trapezowa

 Alternatywa dla blachodachówki modułowej

Przed wyborem konkretnego pokrycia dachowego, warto zadać sobie pytanie, czego sami potrzebujemy. Blachodachówka trapezowa od blachodachówki modułowej różni się szeregiem cech, z których najważniejsza (przynajmniej dla osób oglądających dach) wydaje się estetyka. Zupełnie inaczej będzie wyglądać klasyczna blachodachówka z wiatrownicą dachową, a inaczej na przykład blachy faliste czy blacha elewacyjna. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości lub pytań, zachęcamy do kontaktu z naszymi pracownikami. Są to osoby o dużej wiedzy i doświadczeniu zawodowym, które mają za sobą montaż niejednej blachy falistej na dach.

Pokrycie odpowiednie dla każdego

Blachy trapezowe to ten typ pokrycia, który idealnie sprawdza się we wszelkich obiektach mieszkalnych, gospodarczych, a także obiektach budowlanych o innym przeznaczeniu. Wyjątkowość blachodachówki trapezowej polega głównie na jej prostocie i efektownej formie. Tradycyjny podział na dachy i fasady wielokrotnie był przełamywany właśnie za sprawą blach trapezowych. Warto wspomnieć, że oprócz standardowych typów tego produktu posiadamy na przykład blachy elewacyjne i wiele innych. Co istotne, dbamy nie tylko o samą estetykę Państwa pokrycia dachowego. Możecie u nas także zakupić na przykład powłokę antykondensacyjną, która zapewnia odpowiednią ochronę przed nagromadzającą się wilgocią. Blachodachówki trapezowe naszej produkcji to solidny asortyment, ale przy walce z naturą nieodzowne jest użycie specjalnych środków chemicznych. Sprawdźcie Państwo pozostałą część naszej propozycji.

Kilka słów o nas

Firma Tanie-Blachy Jan Skierka powstała na początku 2013 roku i działa jako dystrybutor materiałów budowlanych. Sukcesywnie powiększamy naszą ofertę handlową. Dynamicznie zmieniające się warunki rynkowe powodują ciągły rozwój naszej firmy i potrzebę wprowadzania nowych produktów. Ideą naszego biznesu jest dbanie o to, aby nasz asortyment odpowiadał różnorodnemu zapotrzebowaniu Klientów.

Nasi Partnerzy