Zadzwoń!
Oddział Słupsk: 517 809 488 / 512 111 481
Oddział Gdańsk: 519 716 414 / 515 545 222
Zaprojektowane przez profesjonalistów
Blachy trapezowe i blachodachówki

W czasach kiedy konkurencja w branży firm używających blach jako surowca jest bardzo duża, znalezienie dostawcy, który oferuje materiał wysokiej jakości i w przystępnej cenie nabiera coraz większego znaczenia.

Dewizą naszej działalności jest uczciwość wobec klientów. Obecnie różnica w cenie między blachodachówką, blachą trapezową a dachówką jest nadal znaczna - zwłaszcza, gdy weźmie się pod uwagę nie tylko cenę za metr danego pokrycia, ale również cenę potrzebnych do wykonania dachu obróbek. Finalnie okazuje się bowiem, że dach z blachy jest znacznie tańszy - jest to zatem znacznie bardziej ekonomiczne rozwiązanie. Ceny blach trapezowych i blachodachówki są różne i zależą od jakości powłoki ochronnej. Za najlepsze powłoki oferowana jest 25-letnia gwarancja gdzie żywotność samego pokrycia jest oczywiście znacznie dłuższa.

sprawdz cennik

Blachodachówka

Pełna oferta

Blachodachówka to bardzo estetyczny i solidny typ pokrycia dachowego, który idealnie nadaje się do stromego dachu każdego rodzaju. Wszystkie blachy dachowe łączą w sobie tradycję i nowoczesną technologię, dzięki czemu bez problemu znajdują zastosowanie zarówno w budowie domów (jedno- i wielorodzinnych), jak i obiektów budowlanych innego przeznaczenia, których właściciele wybrali blachodachówkę jako pokrycie dachowe.

Sprawdzony, lekki materiał

Bez względu na to, czy zdecydujecie się na blachę falistą, blachę elewacyjną, klasyczną blachę profilowaną, czy blachodachówkę, ze strony firmy Tanie Dachy możecie Państwo liczyć na profesjonalną obsługę. W kontekście budowy dachów ich doświadczenie może być bardzo pomocne. Warto przy okazji blachodachówki wspomnieć, że to jeden z najlżejszych dostępnych na rynku materiałów dekarskich. Ten czynnik jest szczególnie istotny w przypadku renowacji starych typów pokryć dachowych. Z racji lekkiej blachy dachowej, stara więźba nie potrzebuje dodatkowego wzmacniania. Wyliczono, że średnio metr kwadratowy blachodachówki waży ok. 4,7 kg. Oznacza to, że jest blisko 10 razy lżejszy niż dachówka ceramiczna.

Dzięki szerokiemu asortymentowi proponowanych blach dachowych, posiadamy materiał dopasowany do każdego rodzaju budynku. Zachęcamy do sprawdzenia naszej propozycji. W ofercie znajduje się jeszcze między innymi wiatrownica dachowa (stabilizuje ułożenie i estetycznie uzupełnia na przykład zamontowaną blachodachówkę trapezową, a także wiele więcej. Zachęcamy do sprawdzenia pozostałej części naszej oferty.

Kilka słów o nas

Firma Tanie-Blachy Jan Skierka powstała na początku 2013 roku i działa jako dystrybutor materiałów budowlanych. Sukcesywnie powiększamy naszą ofertę handlową. Dynamicznie zmieniające się warunki rynkowe powodują ciągły rozwój naszej firmy i potrzebę wprowadzania nowych produktów. Ideą naszego biznesu jest dbanie o to, aby nasz asortyment odpowiadał różnorodnemu zapotrzebowaniu Klientów.

Nasi Partnerzy