Zadzwoń!
Oddział Słupsk: 517 809 488 / 512 111 481
Oddział Gdańsk: 519 716 414 / 515 545 222
Zaprojektowane przez profesjonalistów
Blachy trapezowe i blachodachówki

W czasach kiedy konkurencja w branży firm używających blach jako surowca jest bardzo duża, znalezienie dostawcy, który oferuje materiał wysokiej jakości i w przystępnej cenie nabiera coraz większego znaczenia.

Dewizą naszej działalności jest uczciwość wobec klientów. Obecnie różnica w cenie między blachodachówką, blachą trapezową a dachówką jest nadal znaczna - zwłaszcza, gdy weźmie się pod uwagę nie tylko cenę za metr danego pokrycia, ale również cenę potrzebnych do wykonania dachu obróbek. Finalnie okazuje się bowiem, że dach z blachy jest znacznie tańszy - jest to zatem znacznie bardziej ekonomiczne rozwiązanie. Ceny blach trapezowych i blachodachówki są różne i zależą od jakości powłoki ochronnej. Za najlepsze powłoki oferowana jest 25-letnia gwarancja gdzie żywotność samego pokrycia jest oczywiście znacznie dłuższa.

sprawdz cennik

Blachodachówka modułowa

Efektowna estetyka to nie wszystko

Blachodachówka modułowa to ten typ pokrycia dachowego, który sprawdza się nie tylko ze względów estetycznych. Specjalne profilowanie, które jest cechą charakterystyczną tego typu blachodachówki, sprawia, że jest ona nie tylko efektownym pokryciem, ale cechuje ją także wyjątkowa lekkość i szybkość montażu. Oznacza to pewnego rodzaju ułatwienia, ale także stawia wymogi przed osobami, które stawiają akurat na ten typ pokrycia dachowego.

Lekki i szybki montaż

Montaż blachodachówki modułowej należy zacząć od odpowiedniego przygotowania więźby dachowej i pasa rynnowego, do którego mocowane są listwy startowe. Warto sprawdzić geometrię całego mocowania, żeby blachodachówka mogła zostać przymocowana w taki sposób, by gwarantowała solidny dach przez wiele lat. Po zgłoszeniu do nas zapotrzebowania na blachodachówkę modułową, otrzymacie fachową pomoc. Nasi specjaliści zajmowali się montażem blach trapezowych, paneli dachowych na rąbek, a także zwykłej dachówki i wielu innych rodzajów pokryć. Zachęcamy do sprawdzenia pozostałej części naszych usług. Gwarantujemy, że bez względu na to, czy wybierzecie blachę dachową trapezową czy też blachę w kręgu, otrzymacie solidnie wykonany produkt, który będzie służyć przez lata.

Kilka słów o nas

Firma Tanie-Blachy Jan Skierka powstała na początku 2013 roku i działa jako dystrybutor materiałów budowlanych. Sukcesywnie powiększamy naszą ofertę handlową. Dynamicznie zmieniające się warunki rynkowe powodują ciągły rozwój naszej firmy i potrzebę wprowadzania nowych produktów. Ideą naszego biznesu jest dbanie o to, aby nasz asortyment odpowiadał różnorodnemu zapotrzebowaniu Klientów.

Nasi Partnerzy