Zadzwoń!
Oddział Słupsk: 517 809 488 / 512 111 481
Oddział Gdańsk: 519 716 414 / 515 545 222
Zaprojektowane przez profesjonalistów
Blachy trapezowe i blachodachówki

W czasach kiedy konkurencja w branży firm używających blach jako surowca jest bardzo duża, znalezienie dostawcy, który oferuje materiał wysokiej jakości i w przystępnej cenie nabiera coraz większego znaczenia.

Dewizą naszej działalności jest uczciwość wobec klientów. Obecnie różnica w cenie między blachodachówką, blachą trapezową a dachówką jest nadal znaczna - zwłaszcza, gdy weźmie się pod uwagę nie tylko cenę za metr danego pokrycia, ale również cenę potrzebnych do wykonania dachu obróbek. Finalnie okazuje się bowiem, że dach z blachy jest znacznie tańszy - jest to zatem znacznie bardziej ekonomiczne rozwiązanie. Ceny blach trapezowych i blachodachówki są różne i zależą od jakości powłoki ochronnej. Za najlepsze powłoki oferowana jest 25-letnia gwarancja gdzie żywotność samego pokrycia jest oczywiście znacznie dłuższa.

sprawdz cennik

Billboardy stałe

Billboardy stałe są nowatorskim produktem opatentowanym przez firmę Hanbud. Przy ich projektowaniu korzystano z najnowocześniejszych programów obliczeniowych. Innowacyjność billboardów polega na wykorzystaniu ocynkowanych stalowych profili do wykonania całej konstrukcji. Billboardy w całości wykonywane są z ocynkowanych profili zimnogiętych. Dzięki starannemu dobraniu elementów udało się obniżyć koszty wytworzenia przy zachowaniu bardzo dużej wytrzymałości.  Wytrzymałość naszych billboardów jest ponad dwukrotnie większa niż powszechnie stosowanych profili 100 x 100 x 4 mm. Wszystkie nasze billboardy są zaprojektowane zgodnie z obecnie obowiązującymi normami wiatrowymi. Klient kupujący nasze produkty otrzymuje projekt konstrukcyjny. Billboardy Light są oferowane w dwóch standardowych wymiarach tj.

Billboardy  – wymiary: 504x 238cm dostępne jedno i dwustronne, oraz z dodatkową nadstawką

Billboardy  – wymiary: 600 x 300cm. dostępne jedno i dwustronne, oraz z dodatkową nadstawką

 Wykonujemy również billboardy na zamówienie, a ich rozmiar może być dowolny!

Kilka słów o nas

Firma Tanie-Blachy Jan Skierka powstała na początku 2013 roku i działa jako dystrybutor materiałów budowlanych. Sukcesywnie powiększamy naszą ofertę handlową. Dynamicznie zmieniające się warunki rynkowe powodują ciągły rozwój naszej firmy i potrzebę wprowadzania nowych produktów. Ideą naszego biznesu jest dbanie o to, aby nasz asortyment odpowiadał różnorodnemu zapotrzebowaniu Klientów.

Nasi Partnerzy